• Opis

 • Dane techniczne

 • Roleta dachowa idealnie pasuje do każdego rodzaju okna dachowego zarówno drewnianego jak i PVC. Nasza roleta to wysokiego gatunku tkanina zrolowana na wałku z samohamującym mechanizmem sprężynowym, pozwalającym zatrzymać tkaninę w dowolnym miejscu. Dzięki płaskiej kasecie osłaniającej wałek i prowadnicom bocznym, przenikanie światła słonecznego ograniczone jest do minimum.

  Tkanina wyposażona w zamontowane ultradźwiękami prowadniki, nie ma możliwości wypadania z prowadnic bocznych. Dzięki temu roleta idealnie pracuje, również przy uchylonym oknie.

  • Paleta Szeroka gama kolorów
  • Temperatura Ochrona przed utratą ciepła
  • Slonce Ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem
  • Szerokosc Maksymalna szerokość 110 cm
  • Wysokosc Maksymalna wysokość 150 cm
Check

Ciężko wybrać nieprawdaż?

Jeśli potrzebujesz fachowej porady i dobrego montażu umów się z naszym Doradcą

lub zadzwoń do nas +48 885 77 99 33

Podobne/polecane przesłony


Premium 7
Przyjemny chłód nawet w upały

Tkaniny od zewnętrznej strony wyposażone są w perłową powłokę, dzięki której promienie słoneczne odbijają się a wnętrze mieszkania nie nagrzewa się tak jak przy innych rozwiązaniach. Materiały gwarantują całkowite zaciemnienie pomieszczeń bez względu na porę dnia, dzięki czemu nawet podczas słonecznych dni na poddaszu poczujesz przyjemny mrok 
Kolorowa paleta barw tkanin

Bogata kolorystyka tkanin chroni przed światłem stanowiąc dodatkową dekorację wnętrz, reguluje dopływa światła, poprawia estetykę wnętrza, pozwolą dopasować roletę do najbardziej wymagającego wnętrza.


Fotolia 81189755 subscription monthly m
Fantazja dachowa premium ma%c5%82a
Dokładny pomiar

Ważnym elementem doboru odpowiedniego rodzaju rolety dachowej, jest bardzo precyzyjny pomiar. Najlepiej skorzystać z fachowej pomocy naszych partnerów. Sprawę ułatwiają tabliczki znamionowe producentów okien umieszczone na oknie. Tabliczkę można znaleźć przy otwartym oknie w górnej części skrzydła po prawej lub lewej stronie.


Zainspiruj się